Facebook

Oferta

PCV – oferujemy wysokiej jakości okna i drzwi z materiałów PCV i RAU-FIPRO® marek REHAU, SCHUCO, BRUGMANN zapewniających najlepszą izolację termiczną, przeznaczonych do budynków mieszkaniowych, hal, sklepów, domów energooszczędnych i pasywnych.

Grafika

Szeroki wybór profili okiennych i wypełnień drzwiowych, od modeli tradycyjnych po nowoczesne, wyposażonych w wzmocnienia ze stali ocynkowanej, zapewnia zarazem estetyczny wygląd i stabilność i trwałość konstrukcji.

Wyposażenie w wielofunkcyjne okucia ROTO NT, pełna gama pakietów dwu i trzyszybowych z innowacyjną ramkąRamka, bogata kolorystyka oklein, różnorodny wybór klamek, pochwytów, zawiasów i innych akcesoriów okiennych i drzwiowych czyni naszą ofertę kompletną i niezwykle atrakcyjną. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Drewno – Ofertę okien i drzwi drewnianych kierujemy przede wszystkim do osób ceniących sobie materiały naturalne. Nowoczesne okna drewniane zapewniają komfort, funkcjonalność i elegancki wygląd. Drewno, będące surowcem odnawialnym, jest w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego. Oferowane przez nas okna drewniane są gwarancją najwyższej jakości, gdyż są wyprodukowane z drewna pierwszego gatunku, pozbawionego sinizny i sęków. Naszym Klientom oferujemy okna w różnych wymiarach i kształtach, wykonane z trzech gatunków drewna: sosny, meranti oraz dębu.

Grafika

Aluminium - Konstrukcje aluminiowe są niezwykle solidne i odporne na oddziaływanie niekorzystnych czynników. Swoje zastosowanie znajdują w produkcji lekkich ścian osłonowych, ogrodów zimowych, konstrukcji przestrzennych, fasadowych oraz okien i drzwi. Współpracując z producentami markowych profili Yaval i Ponzio gwarantujemy najlepszą jakość naszych produktów. Stolarkę aluminiową polecamy głównie ze względu na:

  • wysoką jakość powierzchni zewnętrznych, zapewniającą długoletnią trwałość i odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i mechanicznych
  • funkcje użytkowe dopasowane do potrzeb każdego klienta (dostępne systemy: zimne, ciepłe, przesuwne, harmonijkowe, przeciwpożarowe, fasadowe)
  • szeroką gamę kolorów z palety RAL, również lakierowanych na kolor drewna
Grafika

Rolety – Nie tylko zapewniają dyskrecję i bezpieczeństwo domowników, ale przede wszystkim są dodatkowym zabezpieczeniem przed utratą ciepła, przez co znacznie wpływają na energooszczędność naszych domów i mieszkań. U nas znajdą Państwo pełną ofertę rolet: nadstawne, zewnętrzne podtynkowe oraz zewnętrzne naelewacyjne. Wykonane z profili marki ALUKON o estetycznych i modnych kształtach i różnobarwnej kolorystyce, zapewniają doskonałą jakość jak również są ozdobą okien i elewacji.

Grafika

Bramy garażowe – Bramy garażowe segmentowe to najlepsze rozwiązanie techniczne oraz estetyczne, spełniające bardzo wysokie wymagania użytkowników. Bramy segmentowe otwierają się pionowo do góry, dzięki czemu cała powierzchnia w garażu i przed garażem pozostaje do Państwa dyspozycji.

Konstrukcja nośna wykonana jest ze stali ocynkowanej ogniowo. Panele bramy o gr. 40 i 42mm wykonane są ze stali ocynkowanej i lakierowanej specjalną metodą METCOLOR lub powlekanej okleiną drewnopodobną. Cały obwód bramy chroni system trwałych uszczelnień. Warstwę izolacyjną sekcji stanowi przyjazna środowisku bezfreonowa pianka poliuretanowa odporna na działanie insektów, bakterii i pleśni.

Specjalna konstrukcja paneli gwarantuje bezpieczeństwo – przypadkowe ściśnięcie palców rąk przy zamykaniu lub otwieraniu bramy jest niemożliwe.

Bramy segmentowe mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie.

Grafika

Ogrody zimowe – Któż nie chciałby przedłużyć lata? Wystarczy zwrócić się do nas, a wykonamy dla Państwa wymarzony ogród zimowy, zabudowę tarasu lub zabudowę balkonu. Doradzimy w projektowaniu, podpowiemy praktyczne rozwiązania. Postaramy się sprawić, by już najbliższej zimy mogli się Państwo cieszyć ciepłem w otoczeniu kwiatów i zieleni.

Grafika

Markizy – Sposób na słońce. Idealne rozwiązanie dla tarasów i balkonów wyeksponowanych na pełne słońce, bez szansy na cień. Łatwe w zabudowie i w obsłudze, bardzo praktyczne w użytkowaniu. Zmienią każdy dotychczas nieznośnie gorący taras w miejsce przyjemnego odpoczynku i relaksu. Dzięki markizie zyskają Państwo dodatkową przestrzeń na letnie spędzanie czasu.

Grafika

Siatki antyinsektowe - Wystarczy zamontować tylko 2-3 siatki w oknach domu, aby pozbyć się niechcianych gości, odczuć ulgę w letni wieczór, zapewnić sobie spokojny niczym nie zakłócony sen. Oprócz siatek okiennych polecamy również siatki drzwiowe i do okien przesuwnych.

Grafika